Bezpieczna akupunktura w kartridżu zapewnia najwyższą precyzję oraz higienę i bezpieczeństwo zabiegu.

Wyjątkowo ostra, elastyczna igła delikatnie wkłuwa się w skórę, nie szarpiąc jej oraz nie powodując nadmiernego podrażnienia.

Krwawienie ograniczone jest do minimum, dzięki czemu zdecydowanie więcej pigmentu pozostaje w skórze, zabieg jest praktycznie bezbolesny, a skóra goi się bardzo szybko.

Zalecenia: praca na niskich obrotach pod kątem 90 stopni, krótki wysuw igły, naciągnięta skóra, delikatne wkłucie.

Ultra precyzyjna, najcieńsza igła dla doświadczonych linergistek pozwala na uzyskanie niespotykanej dotąd dokładności podkreślenia szczegółów i najmniejszych detali pigmentacji oraz pigmentacji blizn.

Ultra precyzyjna igła dla doświadczonych linergistek pozwala na uzyskanie niespotykanej dotąd dokładności podkreślenia szczegółów
i najmniejszych detali pigmentacji, techniki włoskowej brwi oraz pigmentacji blizn.

Ultra precyzyjna igła dla doświadczonych linergistek pozwala na uzyskanie niespotykanej dotąd dokładności podkreślenia szczegółów i najmniejszych detali pigmentacji, techniki włoskowej, pudrowej oraz pikselowej brwi.

Ultra precyzyjna, cienka igła jednopunktowa dla zaawansowanych technik pigmentacji, precyzyjnych linii, techniki włoskowej, pudrowej, pikselowej, cieniowania brwi oraz ust.

Bardzo precyzyjna igła przeznaczona do konturów, techniki włoskowej i wszystkich technik pigmentacji brwi i ust, bardzo precyzyjnych linii, techniki nano oraz pigmentacji skóry głowy.

Igła jednopunktowa przeznaczona do precyzyjnych pigmentacji brwi metodą włoskową i pudrową, techniki nano oraz pigmentacji pikselowych, cieniowania brwi i ust.

Igła jednopunktowa przeznaczona do pigmentacji precyzyjnych linii, konturu ust, techniki nano oraz pigmentacji skóry głowy.

Igła jednopunktowa o wszechstronnych możliwościach pigmentacji. Najbardziej uniwersalna igła. Odpowiednia do pigmentacji brwi, konturu ust, cieniowania, jak i pigmentacji kreski na powiekach oraz pigmentacji skóry głowy. Odpowiednia również dla początkujących linergistek oraz osób, które zaczynają pracę na igłach akupunkturowych.

Jednopunktowa igła dająca rysunek grubszej linii, do zagęszczenia linii rzęs i kreski na powiece, do pigmentacji brwi metodą cieniowania oraz pudrową. Polecana również do wykonywania konturu i cieniowania ust, jak i również rekonstrukcji sutka.

Igła przeznaczona do wyraźnych pigmentacji, grubych linii, widocznych konturów, doskonała do kreski na powiece, cieniowania brwi i rekonstrukcji sutka.