Dzięki zastosowaniu sztywnych igieł doskonale sprawdzają się pigmentując zarówno delikatne, jak i twarde skóry.

Odpowiednio dobrana twardość igły sprawia, że wkłucie jest bardzo precyzyjne, dzięki czemu możemy zminimalizować urazy skóry i krwawienie.

Dzięki szybkiemu i mocnemu wejściu igły w skórę uzyskujemy równą, nieposzarpaną linię nakłuć. W efekcie w skórze zostaje więcej pigmentu, a czas gojenia po zabiegu jest skrócony.

Zalecenia: praca w każdym zakresie obrotów pod kątami 90, 60 i 45 stopni, krótki, średni, długi wysuw igły.

Bardzo precyzyjna igła przeznaczona do techniki włoskowej, pudrowej i pigmentacji brwi bardzo precyzyjnych linii, techniki nano oraz pigmentacji kresek na powiekach, skóry głowy i rekonstrukcji sutka.

Igła jednopunktowa przeznaczona do pigmentacji precyzyjnych linii, konturu i cieniowania ust, techniki nano, włoskowej i pudrowej brwi oraz pigmentacji kresek na powiekach, skóry głowy i rekonstrukcji sutka.

Igła przeznaczona do ostrych linii, konturów, pigmentacji brwi metodą pudrową i ombre. Polecana również do cieniowania i konturu ust, jak i pigmentacji kresek na powiekach oraz pigmentacji skóry głowy i rekonstrukcji sutka.

Jednopunktowa igła dająca rysunek grubszej linii, do zagęszczenia linii rzęs i kresek na powiekach. Polecana również do pigmentacji brwi metodą cieniowania i pudrową, do konturu i cieniowania ust, oraz do rekonstrukcji sutka.

Igła przeznaczona do wyraźnych pigmentacji, grubych linii, widocznych konturów, doskonała do kresek na powiekach, cieniowania brwi oraz rekonstrukcji sutka.

Igła przeznaczona głównie do mocniejszych rysunków brwi i ust, odpowiednia również do grubej skóry i do pigmentacji skóry głowy.

Uniwersalna i bardzo popularna igła: trzy precyzyjnie połączone igły dają piękny, miękki rysunek cieniowania ust, pudrowych brwi
i kresek na powiekach. Polecana również do pigmentacji skóry głowy.

Igła znajdująca zastosowanie przy pigmentacji brwi i ust, do wypełnienia i miękkiego cieniowania większych powierzchni. Polecana również do pigmentacji skóry głowy.

Ścięty kartridż podwójnego zastosowania. Ułożenie pod odpowiednim kątem daje efekty cienkiej linii, pixeli lub cieniowania.

Ułożenie czterech igieł obok siebie daje możliwość szybszej pigmentacji większych powierzchni. Uzyskuje się efekt miękkiego pudrowania
i cieniowania brwi, ust, jak również pigmentacji korekcyjnych skóry.

Wprowadza dużo pigmentu dając mocne wypełnienie większych powierzchni.

Wprowadza dużo pigmentu dając większe nasycenie koloru. Stosowana do wypełnienia ust i cieniowania brwi, pozwala uzyskać grubą linię. Nie nadaje się do cienkich, delikatnych skór, konturu ust, ani okolic oczu.

Ścięty kartridż podwójnego zastosowania. Ułożenie pod odpowiednim kątem daje efekty cienkiej linii, pixeli lub pigmentacji szerszej powierzchni niż 3 slope.

Kartridż podwójnego zastosowania. Ułożenie pod odpowiednim kątem, daje efekty cienkiej linii lub cieniowania dużo większej powierzchni niż w pozostałych kartridżach.

Wprowadza bardzo dużo pigmentu dając efekt mocnego krycia i wypełnienia większych powierzchni. Przeznaczona głównie do twardej, trudno pigmentującej się skóry. Używana również przy zabiegach usuwania makijażu.