PMSE MASTER PMU 12 ml

Barwniki z serii PMSE MASTER PMU organiczno-mineralne słyną z łatwej pigmentacji, kolory pięknie przyjmują i osadzają się w skórze zapewniając trwałość efektów. Dzięki zastosowaniu bardzo dużej ilości pigmentu w barwniku, zabieg korekty lub dopigmentowania jest często zbędny. Żywe i intensywne kolory spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających linergistek. Barwniki hipoalergiczne, testowane dermatologicznie.


PMSE PMU COLOR 15 ml

Barwniki do makijażu permanentnego PMSE PMU Color są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. To trwałe, równomiernie rozkładające się barwniki o lekkiej konsystencji, wykorzystywane w technikach SHINE, CANDY LIPS oraz pięknych cieniowanych brwi. Barwniki ze względu na ich mineralny skład bardzo szybko osadzają się w skórze, a ich kolory są żywe i nasycone. Barwniki hipoalergiczne, testowane dermatologicznie.


DIAMONDS MASTER PMU 10 ml

Barwniki są kompozycją mineralnych i syntetycznych pigmentów z dodatkiem dwutlenku tytanu na płynnej, wodnej bazie. Dzięki temu połączeniu są trwalsze i bardziej nasycone. Ich konsystencja przekłada się na odpowiednią, optymalną gęstość idealną do pracy z wykorzystaniem tradycyjnych urządzeń kartridżowych oraz akupunkturowych. Dodatkowo charakteryzują się wysoką wydajnością i łatwością aplikacji, dzięki czemu praca jest szybka i precyzyjna. Już po pierwszej pigmentacji pozostaje bardzo dużo koloru w skórze, co sprawia, że po 4-tygodniach uzupełnienie jest jedynie maleńką korektą lub w ogóle zbędne. Przy ich użyciu możemy uzyskać idealnego, trwałego włosa bez efektu rozlewania się. Barwniki hipoalergiczne, testowane dermatologicznie.


DIAMONDS MICRO PMU 10 ml

Barwniki o kremowej konsystencji i idealnej gęstości, które łatwo osadzają się w skórze i zapewniają długotrwały efekt bez przebarwień. Przeznaczone do pigmentacji brwi metodą microblading oraz innych technik manualnych. Barwniki hipoalergiczne, testowane dermatologicznie.